II POKAZ JEŻY PIGMEJSKICH ZA NAMI .... Bardzo dziękujemy za zaangażowanie DOMINIKI I KRZYŚKA .... Szczególne podziękowania dla Pani Marzeny z Polskiego Klubu Psa Rasowego Oddział Nr 5 w Krakowie, która wsparła naszą inicjatywę... “Ekipa” Agnieszki okazała się nieocenionym wsparciem organizacyjnym. ... 23 LIPCA PRELEKCJA W STARACHOWICACH, A W PAŹDZIERNIKU MOŻECIE NAS SPOTKAĆ WE WROCŁAWIU ... ZAPRASZAMY
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

424 views

Jezyk z allegro

Autor Wiadomość
mowmiadu
Tupot małych stóp
**
Jeżofil

Liczba postów: 27 Dołączył: 2013-09-25 Reputacja: 0 Status: OFFLINE
Jezyk z allegro
Witam wszystkich. Przegladajac oferty zainteresowala mnie ta aukcja http://allegro.pl/mlody-jez-pigmejski-i3584619956.html . Czy ktos moglby napisac email sie dowiedziec co to za " malenka wada " ? (niestety nie mam konta na allegro chwilowo) Mam przeczucie ze to moze byc powazny problem i nieodpowiedzialny "wlasciciel"
2013-10-04 12:25
Inne wpisy użytk. Cytuj
numerka
Big Hedge - Dady
Jeżcholik

Liczba postów: 276 Dołączył: 2012-10-23 Reputacja: 3 Status: OFFLINE
RE: Jezyk z allegro
Dostałam odp w tej kwestii od właściciela. Podobno jeżyk kuleje od urodzenia (żle zrośnięta nóżka), ma ok 3 miesięcy. Na zdjęciu wygląda ok (fotka mała-trudna do bliższej oceny). Podobno z przyczyn niezależnych jeżyk do oddania za symboliczną sumę.
2013-10-04 13:31
Inne wpisy użytk. Cytuj

Skocz do:

Jeż Pigmejski - Forum Ogólnopolskie | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2014 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB © 2002-2014 MyBB Group
Theme by Saglam Kafa
Adaptację skórki wykonała Hodowla Jeżynka Jezynka Bianka